Switch Cup 2008

Tak to vyšlo. I když jen napůl. Přestože zdrcující většina týmů proti zářijovému náhradnímu termínu nic nenamítala, ba naopačně pro něj hojně hlasovala, když došlo na lámání chleba, už jim tolik nevoněl. Ten chleba. Inu jejich chyba. Byl lahodný.

Na sobotní mixy jsme se nesešli, hrály se tedy letos „jen“ na SCRATCH CUPu. S nedělí to dlouho také vypadalo bídně, ale dobrá věc se podařila. Protože však spousta mužů byla měkkých, přihlásilo se jen šestičlenné nejtvrdší jádro. Abychom neprodělali i trenky, ale samozřejmě především kvůli vůni estrogenu v atmosféře, přizvali jsme na nedělní souboje dvojic i holky. Probíhaly nám tedy paralelně dva turnaje. Na červeném kurtu se utkávali kocouři, kdežto modré pískoviště obhospodařovaly kočky. Inu cit pro barevnou symboliku.

Z rána to sice od nohou ještě malinko přimrzalo, ale spousta zahřívacích mechanismů nenechala nikoho na holičkách. A že jich ještě v záloze bylo. Klidně mohlo být i – 12°C. Škoda.

Jakoby nám počasí chtělo odčinit srpnové nedorozumění, poslední zářijovou neděli nám na SWITCH CUPupropuklo nezfalšované babí léto. Sluneční paprsky potěšily náš výčep ve SWITCH BARu. Především ale svědčily horkým favoritům obou kategorií, kteří se tak rozpálili, že míče z jejich rukou byly k neudržení.

Mezi holkama nenašly přemožitelky Barma Jones, stříbro si odnesly Holky v triku a třetí v systému každý s každým skončily Twins.

V kategorii kluků obhájili loňské prvenství přerovští Našrot, druhé místo brali To je fuk a bronzový vypínač si do Bílovce odvezli Mach 2.

Cen bylo pro všechny požehnaně a ty nejtvrdší pecky z nejtvrdšího jádra si je prohlížely až do tmy a pak to rozjely u improvizované karaoke šou, čímž nám vnukly další interesantní nápady pro příští ročníky SWITCH CUPu. Máte se zase na co těšit. I my se těšíme…

Písku zdar

Výsledková listina

DÁMY

1. Barma Jones (Markéta Brožová + Barbora Holcová)

2. Holky v triku (Tereza Jakešová + Martina Poláková)

3. Twins (Pavlína + Vladimíra Zinrákovy)

PÁNI

1. Našrot (Vilém Raška + Bob Šponar)

2. To je fuk (Marek Beneš + Petr Gofroj)

3. Mach 2 (Tomáš Křivánek + Patrik Pavelek)

Pro fotografie z turnaje pokračujte do galerie.